جستجو

تبلیغات


  تبلیغات شما در اینجا

اصلاح‌طلبان بیش از گذشته متحد می‌شوند

  دکتر محمد صادق خرازی:
  رئیس شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان با بیان اینکه اصلاح‌طلبان باید نیروهای خودشان را از زیر تیغ رد صلاحیت‌ها نجات دهند و پس از آن برای لیست مشترک بحث‌هایی را انجام دهند، گفت:‌ به احتمال 90 درصد اصلاح‌طلبان بیش از گذشته متحد خواهند شد.
   
   به گزارش ندای ایرانیان صادق خرازی در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان؛ در خصوص لیست مشترک اصلاح‌طلبان برای دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: در ابتدا باید اصلاح‌طلبان نیروهای خودشان را از زیر تیغ رد صلاحیت‌ها نجات دهند و پس از آن برای لیست مشترک بحث‌هایی را انجام دهند.
   
   وی در ادامه افزود: به احتمال 90 درصد اصلاح‌طلبان بیش از گذشته متحد خواهند شد.
   
   خرازی در خصوص رد  صلاحیت‌ها گفت: ما نمی‌توانیم به طور قاطع در رابطه با این موضوع  صحبت کنیم بلکه باید دیالوگ‌هایی را برقرار کرد و نظرات شورای نگهبان را شنید تا راه حل جدی انتخاب کرد.
   
   رئیس شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان با اشاره به اینکه بلوغ فکری در میان تمامی جریان‌های سیاسی پدید آمده است تا مطالبات خودشان را قانونی پیگیری کنند، ادامه  داد: جریان اصلاح‌طلبی از موضوع رد صلاحیت‌ها ناراحت است زیرا ما کشوری هستیم که توانستیم مشکلات را در سطح بین‌الملل با مذاکره حل کنیم و این موضوع را نیز می‌توانیم از طریق مذاکره و  گفت‌وگو به سرانجام برسانیم.
   
   وی با اشاره به اینکه تنها راه باقی مانده در مقابل این اتفاق، نه تحریم و  نه  استعفا است، افزود: تنها راهی که وجود دارد ایجاد فهم جدید و همکاری برای ایجاد یک مفاهمه است تا  بتوانیم طبق این دیالوگ نارسایی‌ها و عدم شناخت را  حل کنیم.

  این مطلب تا کنون 34 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ یکشنبه 4 بهمن 1394
  منبع
  برچسب ها : اصلاح‌طلبان ,متحد ,شورای ,گذشته ,مشترک ,موضوع ,گذشته متحد ,ندای ایرانیان ,لیست مشترک ,مشترک بحث‌هایی ,درصد اصلاح‌طلبان ,لیست مشترک بحث‌هایی ,
  اصلاح‌طلبان بیش از گذشته متحد می‌شوند

تبلیغات


  Ads

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز جمعه 8 ارديبهشت 1396

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر