خوش آمدید

جستجو

تبلیغات

اصلاح‌طلبان بیش از گذشته متحد می‌شوند

  دکتر محمد صادق خرازی:

  اصلاح‌طلبان بیش از گذشته متحد می‌شوند

  رئیس شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان با بیان اینکه اصلاح‌طلبان باید نیروهای خودشان را از زیر تیغ رد صلاحیت‌ها نجات دهند و پس از آن برای لیست مشترک بحث‌هایی را انجام دهند، گفت:‌ به احتمال 90 درصد اصلاح‌طلبان بیش از گذشته متحد خواهند شد.
   
   به گزارش ندای ایرانیان صادق خرازی در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان؛ در خصوص لیست مشترک اصلاح‌طلبان برای دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: در ابتدا باید اصلاح‌طلبان نیروهای خودشان را از زیر تیغ رد صلاحیت‌ها نجات دهند و پس از آن برای لیست مشترک بحث‌هایی را انجام دهند.
   
   وی در ادامه افزود: به احتمال 90 درصد اصلاح‌طلبان بیش از گذشته متحد خواهند شد.
   
   خرازی در خصوص رد  صلاحیت‌ها گفت: ما نمی‌توانیم به طور قاطع در رابطه با این موضوع  صحبت کنیم بلکه باید دیالوگ‌هایی را برقرار کرد و نظرات شورای نگهبان را شنید تا راه حل جدی انتخاب کرد.
   
   رئیس شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان با اشاره به اینکه بلوغ فکری در میان تمامی جریان‌های سیاسی پدید آمده است تا مطالبات خودشان را قانونی پیگیری کنند، ادامه  داد: جریان اصلاح‌طلبی از موضوع رد صلاحیت‌ها ناراحت است زیرا ما کشوری هستیم که توانستیم مشکلات را در سطح بین‌الملل با مذاکره حل کنیم و این موضوع را نیز می‌توانیم از طریق مذاکره و  گفت‌وگو به سرانجام برسانیم.
   
   وی با اشاره به اینکه تنها راه باقی مانده در مقابل این اتفاق، نه تحریم و  نه  استعفا است، افزود: تنها راهی که وجود دارد ایجاد فهم جدید و همکاری برای ایجاد یک مفاهمه است تا  بتوانیم طبق این دیالوگ نارسایی‌ها و عدم شناخت را  حل کنیم.

  این مطلب تا کنون 34 بار بازدید شده است.
  منبع
  برچسب ها : اصلاح‌طلبان ,شورای ,کنیم ,لیست ,مشترک ,صلاحیت‌ها ,لیست مشترک ,ندای ایرانیان ,گذشته متحد ,مشترک بحث‌هایی ,درصد اصلاح‌طلبان ,لیست مشترک بحث‌هایی ,
  اصلاح‌طلبان بیش از گذشته متحد می‌شوند

تبلیغات


  محل نمایش تبلیغات شما

پربازدیدترین مطالب

آمار

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر